Pražské děti v naší škole

11.02.2019 13:27

Informace k návštěvě spřátelené školy z Prahy.

  • PONDĚLÍ v 19:00 hod. sraz ve škole. Seznámení s novými kamarády, založení spacího pelíšku v tělocvičně, přechod do velké obecní tělocvičny a hry a soutěže. Návrat do školy, hygiena, večerka.    

  • Děti budou mít s sebou věci na spaní: spacák a kdo má i karimatku, hygienické potřeby (kartáček na zuby, pasta, hřeben, ručník), pyžamo, čisté triko na druhý den. Jídlo na večer a ráno

  • Batůžek s věcmi na úterý, ve kterém bude: igelitová taška s věcmi na bazén = plavky a ručník, pití, přezůvky – mohou se vzít školní, drobné peníze na útratu. V batůžku musí zůstat i místo na jídlo – děti dostanou s sebou chleba a řízek. Dobrovolně: krmení pro zvířátka – mrkev, jablíčko, suché pečivo.

  • ÚTERÝ V 8:10 HOD. po snídani odjezd objednaným autobusem do Bruntálu. Zde navštívíme Středisko volného času – je tu připraven program – dílnička + krmení zvířat. Pak máme objednaný vstup do zámku s průvodcem. Poté čas na jídlo a krátký rozchod na náměstí (budeme utrácet J ). Pak odchod na bazén – zde pobudeme 1,5 hod. Kolem 15. hod. se budeme vracet do Ryžoviště.

    Po příjezdu se děti rozejdou domů. V případě příznivého počasí mohou přijít kolem 16. hod. na společnou sáňkovačku – s vlastními boby či sáňkami. Upřesníme před rozchodem. Jinak budou od 16. hod. vzdělávací aktivity a RPG hry.  Kdo bude chtít nocovat ve škole i druhý den, je to možné – v tom případě si věci na spaní nechá ve škole.

  • STŘEDA dopoledne společné vzdělávací aktivity – týmové soutěže sportovně vzdělávací, zaměřené na vlastivědné znalosti a týmovou spolupráci. Ve 12. hod. oběd a loučení s kamarády.

  • ČTVRTEK výuka dle rozvrhu