POSLEDNÍ TÝDEN ŠKOLNÍHO ROKU

24.06.2019 11:33

          Poslední týden školního roku 

  • ve středu 26/6 zveme v 15:00 hod. všechny na tradiční Zahradní slavnost – ukončíme školní rok vesele, zasoutěžíme si v týmu dítě+dospělák a pobesedujeme pěkně pospolu. Malé občerstvení pro děti a kávu pro dospělé zajistí školní kuchyně, prosíme ale také šikovné maminky (či tatínky J ) o příspěvek do občerstvovacího bufetu – cokoli upečete nebo koupíte – slané, sladké, ovocné…
  • po skončení slavnosti nabízíme dětem možnost naposledy v tomto roce přespat ve škole. Zájemci o nocleh si přinesou spacák, věci na spaní a večeři (lze dát do ledničky)
  • ve čtvrtek 27/6 poslední zvonění – po svačině projdeme v maskách a s rachotem přes Ryžoviště. Děti budou s sebou mít jednoduchou masku (stačí třeba jen paruka, klobouk, pomalovaný obličej) + rachotící věc (trumpetka, píšťalka, 2 pokličky apod.). Ti, kteří přespávají ve škole, musí na to pamatovat a přibalit věci ke spacáku, příp. poprosit o donášku ve čtvrtek ráno.
  • v pátek v 8:00 hod. předáme vysvědčení. Rozloučení potrvá asi do 8:40 hod., pak bude svačinka, oběd od 11:45, družina končí ve 12:00 hod. Kdo chce, může odejít hned po předání vysvědčení, příp. po svačince, nebo zůstat do oběda v družině. O dřívějším odchodu prosím informujte učitele na lístečku.  
  • Slavnostního předávání vysvědčení se můžete zúčastnit.

 

Zaměstnanci školy Vám děkují za celoroční podporu a spolupráci 

a přejí slunečné prázdniny!Concours_dessin_@lespiosenvradouille