Poslední předvánoční týden

18.12.2017 14:35
 •  ve středu 20. prosince v 18:00 hod. sraz nocležníků ve škole. Program: hry, společná slavnostní večeře s rozkrajováním jablíčka a šampaňským, hra na Ježíška – rozdáme si dárky navzájem, pohádka, hry.                                                                                                    Dětem s sebou připravte – na spaní spacák nebo deku a polštářek, pohodlný převlek na spaní, hygienické potřeby (hřeben, ručník, pasta na zuby+ kartáček), dárek pro vylosovaného kamaráda (v max. hodnotě do 40,- Kč), trošku cukroví – rozdělte do 2 malých krabiček – jednu ke slavnostní večeři a druhou na čtvrtek k poslední slavnostní svačince (stačí troška – např. 2 krabičky od RAMY). Večeři (bramborový salát, řízek) – zajistí jídelna.
 •  poslední den školy – ve čtvrtek 21/12  – ráno děti dostanou snídani v jídelně, už se nebudeme učit, věnujeme tento den vánočním zvykům a výrobě vánočního svícínku - děti budou potřebovat 1 jablíčko nebo pomeranč, ostatní věci obstaráme. Ke slavnostní svačince připravte trošku cukroví – viz výše. Kroužky tento den nebudou (keramika, náboženství)
 •  v pátek 22/12 uděleno ředitelské VOLNO

KRÁSNÉ VÁNOCE  miltonbsauer

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 
 
 • nástup do školy v novém roce ve středu 3. ledna 2018