Poslední dny roku ve škole

16.12.2021 20:35

 

  • Pondělí a úterý 20. a 21. prosince dopoledne běžná výuka dle rozvrhu.
  • Umožní-li to covidová situace, sejdeme se v úterý 21. 12. v 18:00 hod. ve škole. Zkrátíme si čas čekání na ježíška uspořádáním štědrovečerní večeře a rozdáme si navzájem dárky (obdarovaného si děti předem vybraly, cena dárku bude max. 50 – 70 Kč). Budou následovat společné hry a přespání ve školní tělocvičně.
  • Nocležníci si přinesou spacák (příp. deku a polštářek), spací oděv + hygienické potřeby, dárek kamarádovi (označený jménem obdarovaného) a trošku cukroví ke štědrovečerní večeři. Večeři i snídani pro všechny zúčastněné zajišťuje škola.
  • Poslední den tohoto roku ve škole připadne na středu 22. prosince. Tento den se již nebudeme učit, věnujeme ho zdobení perníčků, výrobě vánočního svícínku a připomenutí vánočních zvyků a tradic.
  • Závěr vyučování v 11:40 hod. Kroužky tento den odpadají. 
  • Ve středu budou děti na výrobu svícínku potřebovat: jablíčko nebo pomeranč, malou dortovou svíčku, hřebíček (koření :-)), mašličku a zelenou větvičku (např. smrček) – nocležníci si tyto věci musí vzít s sebou v úterý večer na přespávačku nebo někoho poprosit o donášku do školy ve středu ráno.
  • Výuka v novém roce začne pondělkem 3. ledna 2022.