Plavecký výcvik

28.08.2020 09:17

Plavecký výcvik bude zahájen ve středu 2. září 2020. Dibujos para colorear. Maestra de Infantil y Primaria.: El colegio. Dibujos para colorear igual que el modelo.

Letos se týká jen žáků 2., 3. a 4. ročníku.

Pojedeme 10 x na bazén do Břidličné (září - listopad)

Děti budou mít každou středu s sebou: plavky, ručník, mýdlo, hřeben, koupací čepici (bez čepice jen kluci ostříhaní „na ježka“. Čepici lze zapůjčit za 5 Kč na bazéně). Možno mít také plavecké (ne potápěcí) brýle. Věci uložte dětem zvlášť do igelitové tašky. Mohou si s sebou vzít drobné na nápoj z automatu, malou svačinku a pití. Při chladném počasí je nutná také teplá čepice na ven. Tento den holčičky vypravte bez šperků (řetízků, náušnic, ozdobných spon do vlasů), vlásky stáhněte do copů nebo dejte alespoň gumičku s sebou.

Ve středu se do 9 hod. učíme, v 9:00 odjezd od školy. Před odjezdem vyhradíme 10 minut na snězení malé svačinky z domova (oplatek, ½ rohlíku apod.) – tento den bude svačinka ve školní jídelně odhlášena – nestihli bychom ji sníst a není vhodné plavat s plným žaludkem. Proto je dobré se alespoň ve středu nasnídat. Návrat kolem 11:20 hod. zpět ke škole.

Pokud dítě nemůže plavat (např. nachlazení), musí mít písemnou omluvenku od rodičůúplně osvobodit z plaveckého výcviku může jen lékař. Děti, které jsou z plavání omluveny, mohou v 9 hod. odejít domů a vrátit se na poslední vyučovací hodinu do školy – toto dohodněte předem s p. učitelkou.

Prosím vyplnit PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ (tiskopis obdrží děti ve škole) – ve 4. okénku označte, zda se dítě může bez omezení účastnit plaveckého výcviku, pokud ne – zaškrtněte a doložte lékařským potvrzením.