Plavecký výcvik 2019

27.08.2019 18:52

In light of the extreme swimming weather we are experiencing I thought it would be appropriate to share some ‘swimming’ paintings. There is an increasing number of artists who have beco…

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Plavecký výcvik bude zahájen ve středu 4. září 2019, pojedeme 10 x na bazén do Břidličné.

Děti budou mít každou středu s sebou: plavky, ručník, mýdlo, hřeben, koupací čepici (bez čepice jen kluci ostříhaní „na ježka“. Čepici lze zapůjčit za 5 Kč na bazéně). Možno mít také plavecké (ne potápěcí) brýle. Věci uložte dětem zvlášť do igelitové tašky. Mohou si s sebou vzít drobné na nápoj z automatu, malou svačinku a pití. Při chladném počasí je nutná také teplá čepice na ven. Tento den holčičky vypravte bez šperků (řetízků, náušnic, ozdobných spon do vlasů), vlásky stáhněte do copů nebo dejte alespoň gumičku s sebou.

Ve středu se do 9 hod. učíme, v 9:00 odjezd od školy. Před odjezdem vyhradíme 10 minut na snězení malé svačinky z domova (oplatek, ½ rohlíku apod.) – tento den budou svačinky ve školní jídelně odhlášeny – nestihli bychom ji sníst a není vhodné plavat s plným žaludkem. Proto je dobré se alespoň ve středu nasnídat. Návrat kolem 11:20 hod. zpět ke škole.

Letos se škola zapojila do rozvojového programu ministerstva školství, takže doprava na plavání je zdarma.

Pokud dítě nemůže plavat (např. nachlazení), musí mít písemnou omluvenku od rodičů, úplně osvobodit z plaveckého výcviku může jen lékař. Děti, které jsou z plavání omluveny, mohou v 9 hod. odejít domů a vrátit se na poslední vyučovací hodinu do školy – toto dohodněte předem s p. učitelkou.

Prosím vyplnit PROHLÁŠENÍ ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ – ve 4. okénku označte, zda se dítě může bez omezení účastnit plaveckého výcviku, pokud ne – zaškrtněte a doložte lékařským potvrzením.

PLATÍ ROZVRH HODIN KDE JE VE STŘEDU NAPSÁNO PLAVÁNÍ! rozvrh 2019-20