Informace ke školnímu výletu

06.06.2018 22:08

ŠKOLNÍ VÝLET se uskuteční v úterý 12. června. Vybírá se 350,- Kč (mnozí již zaplatili, lze domluvit splátkový kalendář).

Odjíždíme z náměstí v 8:00 hod.

Cílem školáků je ostravská hala U6 – Svět techniky, děti ze školky se podívají do ostravské ZOO.

Předpokládaný odjezd z Ostravy kolem 14. hod.

Děti budou mít s sebou:

- peníze na vlastní útratu (nedoporučujeme více než 200,- Kč, osvědčilo se peníze rozměnit na drobnější, v peněžence zavěšené na krk).

- batůžek (prosím překontrolujte pevnost popruhů a zipů), do batůžku jídlo a pití (osvědčené jsou krabičky, jídlo zabalené do několika menších porcí, pití v menších krabičkách nebo lahvích – dají se průběžně odhazovat, osvědčily se také vlhčené ubrousky na utření), pláštěnku.

- na sebe hl. pohodlné boty, oblečení ve více tenčích vrstvách, něco na hlavu.

Prosíme, informujte učitele, pokud dítě užívá léky, trpí nevolností, apod.

Škola nepřebírá odpovědnost za mobilní telefony, fotoaparáty, MP3 a jiné cennosti.

Obědy a svačinky ve škole jsou na tento den automaticky odhlášeny, kroužek odpadá.

Na průběh výletu se můžete telefonicky informovat na tel. 739 053 844 - škola, 739 492 689 školka.

Lisi Martin tiernas imágenes de la artista española nació en Barcelona, España. Lisi realmente funciona con la perfección y exige mucho a su obra. Ella te muestra el maravilloso mundo infantil de f…