Informace k posledním dnům školního roku

18.06.2020 21:57

Informace k posledním dnům školního roku:

  • do středy 24. června prosíme o vrácení všech učebnic podle pokynů třídních učitelů
  • ve čtvrtek 25. června odpoledne, od 15.00 hod. zveme všechny na tradiční zahradní slavnost na školní zahradu. Rozloučíme se s tímto podivným školním rokem vesele, zasoutěžíme si v týmu dítě + dospělák, dětem bude k dispozici skákací hrad i malé občerstvení. Přijdou nám zazpívat i členové pěveckého sboru Ryžovanka. Příspěvky do občerstvovacího bufetu vítány! Pozvánka ZDE
  • v pátek 26. června si v 8:00 hod. rozdáme vysvědčení. Kdo bude chtít, může odejít domů a začít si užívat prázdnin, případně počkat do oběda v 11:45 hod. a domů odejít do 14:00 hod. Pokyn ohledně propuštění dítěte v pátek ze školy nám prosím oznamte (lístek, SMS, telefonicky nebo osobně)
  • v pondělí a v úterý 29. a 30. června nabízíme dětem zaměstnaných rodičů ale i těm žáčkům, kteří si ještě chtějí užít školní společnost, možnost přijít do školy. Tyto dva dny bychom strávili vycházkami do okolí školy. Oběd i svačinu zajistí pro přihlášené školní jídelna. Sraz před školou v 8:30 hod., rozchod domů mezi  12:30 – 13:00 hod.

 

Prosíme o informaci, zda Vaše dítě v pondělí 29. a v úterý 30. června do školy přijde

.......................................................................................................................................................................................

 

jméno a příjmení dítěte _____________________________________________________________                                                                                           

v pondělí 29. června do školy     PŘIJDE / NEPŘIJDE*

                                                           BUDE SVAČIT / OBĚDVAT*

v úterý 30. června do školy         PŘIJDE / NEPŘIJDE*

                                                           BUDE SVAČIT / OBĚDVAT*

podpis rodičů:                                                                                       *nehodící se škrtněte