Akce v posledním týdnu školního roku

25.06.2017 12:11

- v pondělí 26/6 divadlo Beruška. Vstupné pro školáky, kteří byli na výletě 36,- Kč (z výletu vracíme 9,- Kč),ostatní zaplatí 45,- Kč.

- ve středu přespíme se školáky ve škole, sraz u školní zahrady v 17:30 hod. Děti budou mít sportovní oblečení, věci na přespání (spacák nebo deku a polštářek), hygienické potřeby, baterku, vlastní věci na opékání včetně pečiva. Pan učitel nabízí odvážlivcům nocování pod širákem ((na školní zahradě, samozřejmě v případě dobrého počasí – tito nocležníci tomu přizpůsobí vybavení  - tj. přidají teplý svetr, příp. více vrstev oděvu, karimatku, možno postavit i jednoduchý stan). Ostatní (pohodlnější a „bojáčci“ :-) ) přespíme v tělocvičně. Ráno nám snídani připraví ve školní jídelně.

- ve čtvrtek dopoledne proběhne „poslední zvonění‘. Děti budou mít jednoduchou masku (stačí i jen paruka, obličejová maska, klobouk, apod.) + rachotící věc (píšťalka, trumpetka, bubínek, pokličky,…). Tyto věci si mohou děti přinést již ve středu večer a uložit ve škole nebo poprosí o donášku maminku, která ve čtvrtek ráno odnese domů spacák a přinese masku.

- ve čtvrtek odpoledne pak zveme všechny děti a rodiče na Zahradní slavnost na školní zahradu. Tato tradiční akce na rozloučení se školním rokem proběhne od 15:00 hod. Na programu budou zábavné soutěže v týmu dítě+dospělák, besedování, opékání špekáčků (zajistí škola). Dětem poskytneme z občerstvovacího okénka hamburger a zmrzlinu, dospělým kávu. Zároveň prosíme šikovné maminky (ale i tatínky nebo babičky :-)) o příspěvek do společného bufetu (cokoli slaného, sladkého, ovocného lze upéct nebo koupit)

- v pátek rozdáme v 8:00 hod. vysvědčení. Slavnostní ukončení školního roku trvá asi 45 minut, rodiče jsou vítáni.

Pak mohou děti odejít domů. Pokud mají zaplacenou svačinku, nasvačí se po předávání, pokud mají zaplacen oběd, mohou se v 11:45 hod. vrátit do jídelny na oběd nebo čas do oběda strávit v družině a pak odejít domů. Družina je poslední den otevřena do odjezdu autobusů do 12:40 hod. Dejte nám prosím vědět, jakou možnost volíte – zda můžeme dítě pustit domů samotné nebo má čekat na oběd, případně na vyzvednutí.

 

Děkujeme Vám za spolupráci v tomto končícím školním roce

a všem přejeme krásné, pohodové prázdniny!